KONST / Litografier / Färglitografi 15685055

nr 1568 5055

Lennart Sand

(f. 1946), Sverige

Signerad, färglitografi, numrerad 277/360, bildmått 51x41 cm, yttermått inklusive ram: 73x60 cm

Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 19:47:59

28/9 21:39:41 1      Vinnande bud

Lennart Sand

Läs mer om Lennart Sand