KONST / Litografier / Färglitografi 15685055
nr 1568 5055
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 277/360, bildmått 51x41 cm, yttermått inklusive ram: 73x60 cm
Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:47:59
28/9 21:39:41